Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Shpirti Kallet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dot largohem
Nga Qyteti
Aty ku të njoha ty
S'muj met pa ty
Bashk me tjetren
S'du mej pa ma ata sy

As që e kam mendu
Që sdo të jesh me mu
Zemrën tem e ke lendu
Me tjetren ti ke dal
Nuk mundem me ta fal
Loti jem ka met denu

Ref
Shpirti m'kallet, shpirti m'kallet
Zemrën tem ti e ke vra
Nga zemra ti, nuk pom hiqesh
Nuk e di pse jemi nda

Shpirti m'kallet, shpirti m'kallet
Zemrën tem ti e ke vra
Nga zemra ti, nuk pom hiqesh
Nuk e di pse jemi nda


Ky tekst u dërgua nga BenitoRyva Kajtazi
Publikimi: 19/11/2022
Muzika: Fisnik Bajrami
Teksti: Arben Beha
Orkestrimi: Fisnik Bajrami


Ryva Kajtazi - Shpirti Kallet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Kallet".
3. Video është e këngës "Shpirti Kallet", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 0