Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


S Forest - Vendi Pa Vit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vendi Pa Vit" kënduar nga S Forest.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin