Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

S.G. - Per Ni Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ni Zemer".
3. Video është e këngës "Per Ni Zemer", por nuk këndohet nga S.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S.G. - Per Ni Zemer  (Feat. Qendrim Pllana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Qendrim Pllana

16/02/2016

2016-02-16T13:27:30+00:00Verse 1

Per ni zemer rreh ni zemer tjeter,per ni ndjenj dikush ndjen teper
Spo mjaftojke me shkru n'leter se spo u kthejke koha e vjeter
Shum gabime i kom bo,e pranoj nuk jom perfekt
Ama kur u kon fjala per ty,kom muj me kon ma syQELT
Se thell n'veti ni zo m'flitke,thojke RUJE ATO...
E un sja vnojsha veshin edhe pse zemra thojke NGO
Per krejt senet jom fajtor,ska ven per ARSYETIME
Ka shanc t'dyt un e perdora po t'njejtat gabime
Ajo mdojke me zemer,e un ndryshe e shihsha
Kur u mush`sha me krejt tjert,shkojsha te ajo u qfrysha
Se`Ajo gjith u kon e kuptushme,po un sja kom dit vleren
Tash GJDO FRYM`MARRJE QE E MARR,mdoket ja ni asaj eren
T`kisha mujt kohen me kthy,kurr s'tkisha zhgenjy
Edhe pse mes nesh gjithqka u kry,un hala tdu ty
Sjom tu besu qe lidhja u kRy hala jon n'dyshim
Ni dashni e zjarrt per ni koh u shym

Ref 2xx

Nje zemer e thyer,ende rri ne vetmi
I kujton ditet tona,i kujton lot e mi
Sa shume lutje per ty,syri ende loton
Ky fat i mallkuar,më neve sna bashkon


Verse 2

U munova me bo shum sene ama ke e kot
Se Ish dal njoni,qe po t'bojke ma tlumturen nbot
Edhe pse t'njejtat knaqsi si me mu me to ski mi perjetu
Nashta ki me provu me desht,po kurr ma shum se mu
Du`shum sene mi thon`po du kohen me nal
Po du gabimet e mija krejt ti me mi fal
M`the gjeje ni tjeter,po n'bot tem JE VEQ TI
M`the bonu i lumtur,po smuna pa kon edhe ti ATY
Ti fali kraht kur mshtetesh n'mu ti fali edhe kta lot
dikur ti fala krejt,ato tmira spo mi kthen sot
dashnia qe pata per to,spershkruhet me kurgjo
m'vjen me shajt veten po sja vlen se koha skthehet mo
E di qe thu nese m'kishe dasht,sot ndryshe ish kon
Nese`kishe dit me m'majt,un ty kurr s'tkisha lon
Ama distanca e tepert,kadal gjdo sen po zbehke
edhe ni dashni t'fort,pakujdesia pe thejke


Ky tekst u dërgua nga Fansi
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet