Më mbaj mend (për 1 muaj)

S3VI - Mosmirnjohsa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Mosmirnjohsa sa t paftyr si jeni
e tregoj dhe koha
Mi harrut krejt t mirat qe jua bona
Por per vete un kur s’ndryshova
Jo s’ndryshova 2x

Se skan than kot me pas kon i modh
Se sa tbohemi
njerzit t’harrojn
Vep arsye, tbojn fajtor
Disa luftojn per merit
E disa i dun gati ndor
Joo mo cohuu
Puno mos fle ka 16 or
Se kto qe kom bo une
per ZOTIN shum jom lodh
O mosmirnjohsa
Ndrryshoni ftyrat
Skiur moti knej ka Londra
Aq shum nimovaa
Edhe kurr Mrapsht se mora
Se ca mtako mu jo jo sesht e jotja
Nuk esht e jotja, jo sesht e jotja
I tokim gotat
I Lujna rrotat
Nisna shpejtsin
E thash bye bye lova
Se shum u lodha

Mosmirnjohsa sa t paftyr si jeni
e tregoj dhe koha
Mi harrut krejt t mirat qe jua bona
Por per vete un kur s’ndryshova
Jo s’ndryshova 2x

I lutem ZOTIT mos mu bo kurr mosmirnjohs
Ata qe mkan nimu
Rrespekti never lost
Sa her qe tken nevoj
Per ta un do jem gati
Se sot kam un
Neser ke ti kurr si dihet fatit
Si shoh vlerat e makinave,vilave,sahatit
Kush ka mbohet qefi edhe kurr smkap inati
Per mu ka renci
Nons e babes cash
Nder kush mos trrokasi
Ftyrn e bardh kam qef me majt
Dhe mosmirnjohsat kurr skam mi dasht
Skam mi dasht
Qe nxirrni jasht
Do ftyra tzeza
Do interesa

Mosmirnjohsa sa t paftyr si jeni
e tregoj dhe koha
Mi harrut krejt t mirat qe jua bona
Por per vete un kur s’ndryshova
Jo s’ndryshova 2x


Ky tekst u dërgua nga 43....S3VI
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/08/2020


S3VI - Mosmirnjohsa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mosmirnjohsa".
3. Video është e këngës "Mosmirnjohsa", por nuk këndohet nga S3VI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga S3VI:


Komente 0