Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM - Ice

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ice".
3. Video është e këngës "Ice", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM - Ice  (Feat. Illmill)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

14/06/2017

2017-06-14T15:55:34+00:00REF 2X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life

ILLMILL:
E kom veq 1 nat sa kejt ditet tuja
Jeni nis me plan ama va ka prish gruja
Tu e ndjek Shkendin qashtu na ka shku Muja
Ti mu nuk um njeh si ngoj kongt e huja
Jo be sri n'internet se kom qera pun
Tzit jon tum ndjek edhe pse fasnat um dun
Hija nuk tvret ato thojn hija veq gjun
Un sjom aj qe rej se kerkush sem pagun
Edhe jeta mu ka shtu se tash bona shok plot
Ja ka nis me ra shi kur hejterat qesin lot
Kurr se more vesh un kom shit deri sot
Nuk jom msu me nejt pa pare NON ky o djali jot

REF 2X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life

S4MM:
Çe thujn sy srej çino TONY MONTANA
Ata qe mkan lon prap te une kan ardh
Shit m'funksionoj KARMA
Puna o e hekrit bang bang bang
Kto po folim shtrejt une gang gang gang
O qe ku o hosti kapi vetplasi
Bum Bum baby jam i holl pi *MINTASI*
Khu be mvejn per me kesh kur pi ni kto tu fol pa fakte
Se ti motherf**ker ski pesh per mu shty qato gojen ti mate

REF 5X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life


Ky tekst u dërgua nga Arben Rexhepi
Më Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet