Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

S4MM - La Familia  (Feat. Noizy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  148

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2018

2018-06-07T22:40:22

Featuring

Noizy
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

NOIZY

Qe 10 vjet jam i pari npist
dhe shkova porosita dhe nje pista
Qe 10 vjet tu bo pare tpastra
hala tu harxhu paret e pista
skam meshire per kta kurvat e vogla
vin cunat me hoodies nga Londra
63 po djegin pistonat
i paketojm dhe i fusim ke kofka
mos fol shum se t'hik noflla 2x
Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina
bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje
S4MM
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia
Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

Ata e din situaten qato sguxojn mem shajt
po folin msheft, po punojn per depeka
kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra
na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra
oh jee je tjap tript si me kon acid
i paketojm kilet i cojm transit
po na vjedhin stlin po na cojn afit
tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit
hala me kto 2 kom jam ka eci
qato ton jeten e kon film
ja mu spo mfolin me stila kto pidha
se i mar me sil bree

i kom kret shokt rreth meje
qato smujn me mshef rreth teje
i kom si vllazen reth mejeee
qato spo rrina rreth teje

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia


Ky tekst u dërgua nga ergi.tahiriKartolina (6)

U krijua nga otr 2019-04-28 07:24:38
Baby po na thirrin:
.
2018-08-04 15:43:36
Gishtin e mesit tonve
Se i myti xhelozia
2018-07-25 14:42:03
Oh baby po na thirrin la familia
2018-06-12 12:17:21
Vin cunat me hoodies nga Londra
2018-06-12 12:06:15
Qe 10 vjet jom I pari npist
U krijua nga gena 2018-06-08 15:00:40
Epoka Noizyt ka me u mbajt
mend sot ca do thojn
qe kam jetu ne kohn e tina

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet