Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM - Mamacita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mamacita".
3. Video është e këngës "Mamacita", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM - Mamacita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  73

Komente

3 🔥

19/05/2019

2019-05-19T18:32:31+00:00VERSE 1:
Zemrën tone e ni pe larg
Hajde afrohu ma ngat
Se nashta sot unë kam fat
Me ma dhon për 1 jet, jo 1 nat
(Yee)
E nëse t'thirri për me dal
A ka naj njo që na nal
E do sekonda me mi fal
Ti kisha thon edhe do fjalë

CHORUS 2x:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep ton jetën
E jo veç për 1 nat
Ti mbon mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep ton jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE 2x:
Për kën e run at zemrën?
Për kën e run at zemrën?
Bjema tonen merre temën
Bjere tonen merre temën

VERSE 2:
Bjere tonen merre temën
Se unë te ti e maj menjen
Me ato sy ma more zemrën (2x)
Shawty po duket si Rihanna
E do me pi columbiana
Do me vesh Dolce Gabbana
E thirri [Que Melero Mamá]?

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep ton jetën
E jo veç për 1 nat
Ti mbon mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep ton jetën
E jo veç për 1 nat
Ti mbon mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE:
Për kën e run at zemrën?
Për kën e run at zemrën?
Bjema tonen merre temën
Bjere tonen merre temën

CHORUS 2:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion
2x


Ky tekst u dërgua nga Nis Cara   HipHop1   Albafi23Kartolina (6)

20
22
9
16
12
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet