Më mbaj mend (për 1 muaj)


S4MM & Noizy - Puerto Rico

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puerto Rico".
3. Video është e këngës "Puerto Rico", por nuk këndohet nga S4MM & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

S4MM & Noizy - Puerto Rico  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Teksti:

Noizy

Teksti:

S4MM

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Noizy

22/08/2020

2020-08-21T23:00:10+00:00[S4MM:]
Yeah, ey yo, dance for me, dance for me
Hajde, hajde, dance for me, dance for me

Qija ropt merre dhezi kejt
merre qojë nalt
Deri sa ti kap tensioni
Shawty ma kadal ti skone normal
Midis policis tu pi ilegal
O ka helmon sikur kimikal
Zemra helmon krejt e prish o pi Tirone

E bukur meksikane, prej Tirone, prej Tirone
E bukur meksikane

Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico

[Noizy:]
Noizy track suit and TN’s
she said she never f**k inna di benz,
I remain on top of the rest like a vest,
I’m protected smundesh mem cek,

I’m a rider - cuna mrena grupit si sniper,
Hyper - sa hi mrena nclub man a fighter,
Fighter - she a ride or die and I like her,
Like her
Role that weed up ndeze flaken

Gang member ye prej fillimi,
prap ky zini prap ky Zini,
Money dance - si ma I miri,
Nese dun vemendje Kapen Krejt te I imi,

The ting go bo bo the ting go,
Nrrep I pa prekshem si nio
EDhe banken e kam me shum zero,
Dhe zini para Zero’s like hero

[REF. S4MM:]
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico


Ky tekst u dërgua nga  Massarenti
Më Shumë Këngë Nga S4MM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet