Sabi Bekteshi
Sabi Bekteshi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtine Kosovë
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Tetor 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja

Biografia

BIOGRAFIA: Sabi Bekteshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 17 Nëntor 2017, Sabi Bekteshi publikon videoklipin "Hallall O Shpirt". Më datë 4 Korrik 2020, Sabi Bekteshi publikon videoklipin "Ilaq". Teksti i këngës u shkrua nga Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films. Më datë 20 Shkurt 2021, Sabi Bekteshi publikon videoklipin "Gjynah". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi & Demir Basha, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Gashi & Demir Basha....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0