Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Hej, Hej Tani Me Lodhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

(2x)
Driten e mbaj ndezur por nuk te shikoj
kete nate sa larg ti ke shkuar
zemres edhe zotit nje cast i besoj
jam perseri, pa gje mbaj ne duar
me mbeshtolli nata edhe mbeta pa drite
ku jane ata syte qe me donin
keshtu embel, keshtu bute mos me vrit
le te rroje edhe pak iluzioni

(refreni)
Hej, hej tani me lodhe
hej, hej larg ke ikur
hej, hej sa keq ma drodhe
prej teje kurre se kam pritur
hej, hej luan me mua
cfare jane keto qe thua
me kot, tani ankohesh
nga gjumi shpejt do te zgjohesh

Isha i persosur edhe kete mire e di
mos te desha dhe kjo mjaftonte
pa ty vjen mengjesi me lotet e mi
aty do te jem edhe sonte
me mbeshtolli nata edhe mbeta pa drite
ku jane ata syte qe me donin
keshtu embel, keshtu bute mos me vrit
le te rroje edhe pak iluzioni

(refreni)
Hej, hej tani me lodhe
hej, hej larg ke ikur
hej, hej sa keq ma drodhe
prej teje kurre se kam pritur
hej, hej luan me mua
cfare jane keto qe thua
me kot, tani ankohesh
nga gjumi shpejt do te zgjohesh
Sabiani
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Sabiani - Hej, Hej Tani Me Lodhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej, Hej Tani Me Lodhe".
3. Video është e këngës "Hej, Hej Tani Me Lodhe", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0