Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Te Thashe Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7

Te thash Te Dua por te genjeva
me fal te lutem qe te zhgenjeva
Ti zemer ti zemer me kupto

Se per momentin ty te shfrytzova
qe gocen time ta gjelozoja
ti zemer ti zemer me kupto..

2x
Doja ta fitojaaa prap
se per te jeten e jap
por veten e genjej edhe
per ty svlej o sa me mungon..


Ky tekst u dërgua nga MeriSabiani
Publikimi: 01/12/2006


Sabiani - Te Thashe Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Thashe Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Thashe Te Dua", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0