A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabiani - Ik Or Djale  (Feat. Çiljeta)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Featuring

Çiljeta

Song from the album:

"Hiti '06"


je i bukur ti mor djal
un me vrap ti i jep gaz
shiko rrugen se mos bie
ti ne diell e un ne hijeeee

Me hile ma ben cdo her
ti cigane prap ja del
un te pres e torturohen
nga inati do terbohemmmmm

Ik or djal ti larg nga mua
kush te tha ty se te dua
qe te gjithe ne prerje keni
mendjen te ajo e keni {2X}

nuk kam faj un se te dua
mendo pak edhe per mua
qekur erdha ne tiran
harrova nen e babane {2X}

Leri dhe ti kto moj vajz
se un jam njeri jo kafsh
ne te gjithe nje prerje kemi
dhe pa ne skeni ku veni

je i bukur ti mor djal
un me vrap ti i jep gaz
shiko rrugen se mos bie
ti ne diell e un ne hijeeee

Me hile ma ben cdo her
ti cigane prap ja del
un te pres e torturohen
nga inati do terbohemmmmm

Ik or djal ti larg nga mua
kush te tha ty se te dua
qe te gjithe ne prerje keni
mendjen te ajo e keni {2X}

nuk kam faj un se te dua
mendo pak edhe per mua
qekur erdha ne tiran
harrova nen e babane

harrova nen e babane

harrova nen e babane

Ik or djal ti larg nga mua
kush te tha ty se te dua
qe te gjithe ne prerje keni
mendjen te ajo e keni

nuk kam faj un se te dua
mendo pak edhe per mua
qekur erdha ne tiran
harrova nen e babane

Ik or djal ti larg nga mua
kush te tha ty se te dua
qe te gjithe ne prerje keni
mendjen te ajo e keni


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019