A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabiani - Mos Më Kërko


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Best Of Ballads"It's a long time that we try finding the lyrics to "Mos Më Kërko" sung by Sabiani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Aferdita Elshani. We wish that's the lyrics you are looking for:

vetem ty dasht,ishe e para dashuri,asnjehere un se besova se sa shpejt ke mem harru ti,

ref:
jo mos me kerko,mos thuaj qe mdo,gjithshka ka mbaruar,tash fjala u tha zemra ne dysh u nda,kthim jo nuk ka

sa here nata mu me zuri,tu u lut ti me u kthy,e tash zemra qe eshte thy veq nje gje du mete harru ty

ref:
jo mos me kerko,mos thuaj qe mdo,gjithshka ka mbaruar,tash fjala u tha zemra ne dysh u nda kthim jo nuk kamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019