Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Lotet I Fsheh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Lotet i fsheh ti, dhe syte i mban mbyllur,falje kerkon ti me zerin e mbytur sa shpejt harron qe me ke lenduar por eshte shume von per tu penduar, more ti ndejenjen mi more te gjitha ne heshtje mendoje se une nuk e dija , sa shpejt harron qe me ke,lenduar por eshte shume von per tu penduar..Mos me mundo mos me kerko te t'fal largohu nga une dhe harro gjithcka... ishe ti ai nuk je... falje jo nuk ka per ne..... SE MALLKIMIN TON ME VETE E KE.


Ky tekst u dërgua nga kiviSabiani
Publikimi: 14/12/2016


Sabiani - Lotet I Fsheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet I Fsheh".
3. Video është e këngës "Lotet I Fsheh", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0