Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Nje Sekonde  (Feat. Anastasia)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

08/08/2013

2013-08-08T07:03:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Sekonde" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sabiani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Desara Smakaj - Nje Sekonde

Dhe zemra ndalet
kur ti me shikon
ti me shikon ndalon

skam gravitet sepse
je ti my love je ti
my love,my love

e ke gabim une nuk
jam sic do femer
te dua me zemer
por ndonjehere
ti harron

do e kerkosh kur te jesh
me nje tjeter pasionin
e vjeter do jete
vone,vone

Javet dhe ditet
minutat,sekondat kalojne
U ula dhe prita ne
emer te therrita
me kot ishe dje
por nuk je sot

E di qe me do
por nuk e shpreh
imagjino e kishim
nje ndjenje zemra
rreh fort njesoj
siku dje mendo vec
nje sekonde
pastaj thuaj pse

Nga ty nuk ndahem
asnje sekond
nje jete smjafton
kupton je si parfum
qe asnjehere smbaron
ne trupin tim qendron

Ndjeje zemern si rreh
afer teje nje puthje
rrembeje thjeshte
mbylli syte mos mendo
midis nesh eshte nje
fare ideje seshte
thjeshte nje impakt
e di mire se
cfare do.

Javet dhe ditet
minutat,sekondat kalojne
U ula dhe prita ne
emer te therrita
me kot ishe dje
por nuk je sot

E di qe me do
por nuk e shpreh
imagjino e kishim
nje ndjenje zemra
rreh fort njesoj
siku dje mendo vec
nje sekonde
pastaj thuaj pse.

Poni - Nje Sekonde

Yeah, this sound is for the lovers,
we hear that now put your...

Prit një sekondë,
të të them ato që do,
ti më thua nuk kam kohë,
ke një vitë kështu vazhdo,
dhe vazhdo.

Verën e nxehtë,
gjithmonë me ty do jem,
por sillesh sikur s'je,
mundon diçka të vërejët,
nga unë çfarë ke.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Now dance,
okay,
now dance,
yeah.

Prit një sekondë,
të të them ato që do,
ti më thua nuk kam kohë,
ke një vitë kështu vazhdo,
dhe vazhdo.

Verën e nxehtë,
gjithmonë me ty do jem,
por sillesh sikur s'je,
mundon diçka të vërejët,
nga unë çfarë ke.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.

Vetëm një fjalë e fundit,
atë Moment që humbi,
nuk është vonë ti e di,
zemren time e ke këte natë.
Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet