Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Sabiani - Pa Titull  (Feat. Marseli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  274

Komente nga Fansat

10 🔥🔥

18/12/2013

2013-12-18T10:34:12

Featuring

Marseli

Video Produksioni:

MAX Production


[Sabiani:]
Do te jete kjo nata me e gjate
Vendi jot eshte bosh je shum large
Me mungon fjala shpirti im
Me mesove ndjenjen dashuri

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungon
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

[Sabiani:]
Ky oqean pa fund sot na ndane
Dhe pse large syve te ndjej prane
Te shoh ne enderr dhe te prek ngadale
Enderra ime e bukur si nje perralle

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton


Ky tekst u dërgua nga lubi haruniKartolina (1)

2018-07-30 18:20:37
Dua që të ndjej aromën tënde
Në cdo frymëmarrje ti më mungon
Dua që ti ndjej buzët e tua
thellë në shpirtin tim jeton

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet