Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Per Ty Do Vdes (Feat. Marsel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16

ti je yll ne te vertet (marseli)
nat e dit te kam ne sy
dhe nerroj ne kete jet
rraj moj zemer rron ti
une jam skllavi i dashurise
veq per ty e hedh qdo hap
per ty ylli i bukurise
me deshir dhe jeten jaaap

un per ty bej cte duash (sabiani)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir
per ty djeg gjithe dynjan
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall
per ty do vdes 4x
aaa

ska ne bot me te mire
me ben te ndihem njeri
ta fal jeten me deshir
ce dua jeten pa ty
nuk ka fjale ne kete bote
qe te thote sa te dua
pa ty jeta eshte e kote
mbame shpirt ne krahet e tuaaa

une per ty bej cte duash (marseli)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir
per ty djeg gjith dynjan
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall
per ty do vdes 4x
aaa

une per ty bej cte duash (sabiani)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir

per ty djeg gjithe dynjan (marseli)
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall

per ty do vdes 2x (sabiani)

per ty do vdes 2x (marseli)
aaa
Sabiani
Featuring: Marseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/06/2014


Sabiani - Per Ty Do Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Do Vdes".
3. Video është e këngës "Per Ty Do Vdes", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 1