A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabiani - Per Ty Dashni  (Feat. Marseli & Cassey)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2018

2018-07-13T16:00:02

Featuring

Marseli

Music & Arrangement:

Ervin Gonxhi

Lyrics:

Vojsava Alia

Video Production:

Fullmoon Production


Sabiani:

Sa her frym marr aq her t'kujtoj (2X)
I mylli syt un kohen ndaloj
Shum te kam lenduar ty
s'muj me jetu dot pa ty dashni

Marseli:

Ti ma merr, merre zemren time (2X)
jo nuk du
nese jo jo s'esht e jotja s'esht as per mu
Ti ma merr, merre zemren time
Jo s'me perket
Robi zemres tende un kam me mbet

Sabiani:

S'kisha mendu me ty me lujt (2X)
As vet se di pse t'kam bo me vujt
Shum te kam lenduar ty
s'muj me jetu dot pa ty dashni

Marsel:

Ti ma merr, merre zemren time (2X)
jo nuk du
nese jo jo s'esht e jotja s'esht as per mu
Ti ma merr, merre zemren time
Jo s'me perket
Robi zemres tende un kam me mbet


Lyrics submited by  rajana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019