A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabiani - Fabi  (Feat. Marseli & Seldi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2019

2019-03-11T17:00:03

Featuring

Marseli

Featuring

Seldii


fabi fabi fabi fabi
fabi fabi,per ty miliona
ti djeg babi
fabi fabi, tkeqen babi
per ty djeg krejt ballkanin.

eskobari i babit je
dhe romeo mamit vet
krejt jeten per ty e jap
milionave u ve flake.

dashni dashni kur linde ti
zemra mu bo mal
dashni dashni princi babit ti
edhe 100 o djale.

fabi fabi fabi fabi
fabi fabi,per ty miliona
ti djeg babi
fabi fabi, tkeqen babi
per ty djeg krejt ballkanin. x2

pastaj marseli skandal...


Lyrics submited by big-boss
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019