A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabina Dana Feat. Dafi Derti & Mandi

E Kom Pas ➡ I Had

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Annonim


E Kom Pas

na na na na na na
(Dafi)
Pse Zemer Me Ke Lon
Ca Pata Ti Kam Dhon
Shum Keq Se Pa Ty Jam
Qe aj Aj Aj
A Po T*mungojn Prekjet Puthjet Sot
Pse Ti Hodha
Preteksin Ti Kurr Sma Ke Thon

(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri

(Dafi)
Hey Babygirl say my name.
ndoshta nuk gjen cka T*pelqen
po ta them esht problem
pse te verteten po e fsheh sy me sy
po genjen
e di qe ndjen dhe pse se shpren
elektroni bang ap ngrej
shof ca tgjej jam ok
baby fly every day
tplotsoj me shum se nje deshir
baby ti je shum e mir
Lart Te Ngrej up in the sky

(Sabina)

Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty

(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri

(Dafi)
Pse Zemer Me Ke Lon
Ca Pata Ti Kam Dhon
Shum Keq Se Pa Ty Jam
Qe aj Aj Aj
A Po T*mungojn Prekjet Puthjet Sot
Pse Ti Hodha
Preteksin Ti Kurr Sma Ke Thon
(Sabina)

Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty

(MANDI)
Nje VAjz tbukur e kam pas .....


I Had

(Dafi)
Why have you left Honey
I've given you everything
Too bad I'm without you
Aj Aj Aj
Did u miss Kissing Touching Today
why I poured them
The reason you never told me.

(Mandi)
A beautiful girl I had
with all my heart I loved
A beautiful girl I had
with all my heart I loved
She left me alone
they say this is love?
She left me alone
They say this is love?

(Dafi)
Hey Baby Girl see my name
probably not find what you like
I say it is a problem
While hiding the truth-to-face
is lying
knows that feeling and why not express
electrons up to Lift up
I see that some find
baby fly every day
to fill more than a wish
baby you are very good
Lift up high in the sky

(Sabina)
I want to be with you
but you can stay two
will remain tears
and will always stay there
I want to be with you
but you can stay two
will remain tears
and will always stay there

(Mandi)
A beautiful girl I had
with all my heart I loved
A beautiful girl I had
with all my heart I loved
She left me alone
they say this is love?
She left me alone
They say this is love?

(Dafi)
Why have you left Honey
I've given you everything
Too bad I'm without you
Aj Aj Aj
Did u miss Kissing Touching Today
why I poured them
The reason you never told me.

(Sabina)
I want to be with you
but you can stay two
will remain tears
and will always stay there
I want to be with you
but you can stay two
will remain tears
and will always stay there

(MANDI)
A beautiful girl I had .....

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019