Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabina Dana - Për Mu Je Tu Djeg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ai..Ai..Ai..ehi..oh..yeah..WE GO

REF..2x
Hajde djalo
hajt veç pak
nëna më ka bër shum HOT
kallu sot vëç për mu
ti s'po din..ti s'po din
me m'vlërsu

"Prap nga pas të kam këtë nat
djali i mamit afohu më ngat
i di rrugët ti nga shkon"..2x
madje mendjen çka mendon
por asgjie nuk meriton..nuk meriton

REF..2x
Hajde djalo
hajt veç pak
nëna më ka bër shum HOT
kallu sot vëç për mu
ti s'po din..ti s'po din
me m'vlërsu

2x..
Sot për mu je veç tu djeg
lot ne sy zemer do më m'prek
maskën po kërkon
n'ritmin REGGAETTON..REGGAETTON

REF..4x
Hajde djalo
hajt veç pak
nëna më ka bër shum HOT
kallu sot vëç për mu
ti s'po din..ti s'po din
me m'vlërsu

a SuperSonic Production..EGI


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiSabina Dana
Publikimi: 06/11/2010


Sabina Dana - Për Mu Je Tu Djeg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Mu Je Tu Djeg".
3. Video është e këngës "Për Mu Je Tu Djeg", por nuk këndohet nga Sabina Dana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabina Dana:


Komente 0