A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabina Dana - Jo Nuk Ka  (Feat. 52oni & Klodian Kodra)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/07/2014

2014-07-25T20:43:03

Featuring

52oni

Featuring

Klodian Kodra


{Sabina}
Pa ty unë nuk kam jetë
asnjë moment nuk te harroj
çdo rruge me sjell tek ti
ti je arsyeja qe jetoj

E ndjej mungesen sa here ne te dy nuk jemi bashke
zemren une ty ta kam fal asgje ne nuk na ndan

{52 Oni}
krejt botes une rreth i rashe
tjeter bana edhe tjeter thashe
kujt ia priste mendja
aty qendron vemendja
veq per ty te rrahin zemrën
vetem ty shpirti jem
Kerkon!
Syni jem!tjeter vash S'shikon

Jetoj jeten i qet si perralla me mbret
se dashnin e vertet e kam gjet

[refreni] [x2]
Jo nuk ka
Jo nuk ka
Jo nuk ka tjeter per mu
ti je ajo
je ajo
je e vetmja që une du

{Sabina}
Pa ty unë nuk kam jetë
asnjë moment nuk të harroj
çdo rrugë me sjell tek ti
ti je arsyeja qe jetoj

E ndjej mungesen sa here ne te dy nuk jemi bashke
zemren une ty ta kam fal asgje ne nuk na ndan

{52 Oni}
krejt botes une rreth i rashe
tjeter bana edhe tjeter thashe
kujt ia priste mendja
aty qendron vemendja
veq per ty te rrahin zemrën
vetem ty shpirti jem
Kerkon!
Syni jem!tjeter vash S'shikon

Jetoj jeten i qet si perralla me mbret
se dashnin e vertet e kam gjet

[refreni] [x2]
Jo nuk ka
Jo nuk ka
Jo nuk ka tjeter per mu
ti je ajo
je ajo
je e vetmja që unë du

[refreni] [x2]
Jo nuk ka
Jo nuk ka
Jo nuk ka tjeter per mu
ti je ajo
je ajo
je e vetmja që unë du


Lyrics submited by  ALDOoooe-Cards (3)

2018-08-01 12:09:19
Jo nuk ka, Jo nuk ka
Jo nuk ka tjetër për mu
Ti je ajo, Ti je ajo
Je e vetmja që unë du
2018-07-31 13:50:12
Pa ty jeta nuk është jetë
Asnjë moment nuk të harroj
Çdo rrugë më sjell tek ti
Ti je arsyeja që jetoj
2018-07-28 20:52:15
Pa ty une nuk kam jet
Asnje moment nuk te harroj
Çdo rruge me sjell tek ti
Ti je arsyeja qe jetoj

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019