Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabit Gllareva - Mashtrimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nektarin mora nga buzet e tua
Dhe paska qen vetem nje mashtrim
Besoja fjalet kur me the te dua
Ti me mashtrove
Ti nuk e dita qka eshte dashuria
Dhe kete gje kurr nuk do ta dish
Ti vetem lujte me ndjenjat e mia
E me harrove

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur

Ti ke menduar qe me ke lenduar
Dhe un pa ty do te jem i mjer
Me kto mendime veten ke mashtruar
E mua asnjeher
Ti nuk e dite qka eshte dashuria
Sikur ta dije kurr nuk do te shkoje
Kur i shijoje ti buzet e mia
Tjetrin mendoje

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur

Ref: Ike u trete
Se di ku shkove
Mua me le duke u lutur
Nje tjeter gjete jeten fillove
Per mua tash je nje e humbur


Ky tekst u dërgua nga Bardha


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sabit Gllareva - Mashtrimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashtrimi".
3. Video është e këngës "Mashtrimi", por nuk këndohet nga Sabit Gllareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabit Gllareva:


Komente 0