Sabri Fejzullahu

Babë E Bir Në Duet, Vendosin Për Titullin E Këngës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-09-2015]
Që të dy këngëtarë dhe që të dy shumë të kërkuar e të njohur. Fjala është për Sabri dhe Ermal Fejzullahun të cilët tashmë janë duke punuar për këngën e tyre të re.

'Nostalgji' është titulli I këngës të cilën babë e bir e kanë vendosur për këngën më të re sipas Prive, transmeton indeksonline.

Ndër të tjera ikona e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu dje ka regjistruar këngën e tij më të re në studion e Virusit në Tetovë.
 (Indeksonline)

Babë E Bir Në Duet, Vendosin Për Titullin E Këngës


Komente 1