Sabri Fejzullahu

Sabriu E Sinani Me Gratë "Më Të Mira Në Botë"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-01-2016]
Këngëtarët e njohur Sabri Fjzullahu & Sinan Vllasaliu mesa duket i duan shumë gratë e tyre, kjo pasi ata në rrjetet e tyre sociale kanë publikuar foto bashk me to si dhe u kanë deikuar plot fjalë miradie atyre. Sabriu shkruan për Nerën si gruaja më e mirë në botë e ndërsa Sinani përdor emotions me zemra për gruan e tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Sabriu E Sinani Me Gratë “Më Të Mira Në Botë“


Komente 0