Sabri Fejzullahu

Rrëfehet Sabri Fejzullahu, Ndarja Me Gruan E Parë Dhe Martesa Tjetër

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-01-2016]
Këngëtari Sabri Fejzullahu ka rrëfyer së fundmi për jetën e tij, në veçanti për lidhjen e fortë që ka me gruan e tij Nerën dhe arsyet se pse u nda me ish gruan e parë.

“Nerën e njoha në skenë, e cila kishte dashuri të madhe ndaj artit dhe dëshironte të behej një artiste e famshme. Ishte e bukur, e ëmbël dhe menjëherë në atë rast mendova ta bëj për vete. Me aftësitë e mia prej aktori e binda zemrën e saj të qëndronte për shumë kohë me mua dhe të vazhdojmë të jemi bashkë , sikur që edhe jemi edhe sot dhe të mos mund të jetojmë njëri pa tjetrin sa peshku pa ujë”, tha Sabriu, i cili para Nerës kishte një grua tjetër.“

Kisha kohë që isha ndarë me bashkëshorten e parë , jo për shkak të ndonjë moskuptimi apo xhelozie, por për shkak se këndvështrimi ynë për artin ishte i ndryshëm”

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rrëfehet Sabri Fejzullahu, Ndarja Me Gruan E Parë Dhe Martesa Tjetër


Komente 0