Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Kush I Lane Vitet E Mija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Kur një ditë do kthehesh prap tek unë
mbase i ke humbur t'gjitha n'botë.
E përbuzur dhe pa krenarii ..
Kokëulur e sytë të pikojnë lot...
- Kush mi lanë vitet e mia tash?
Kush ma kthen buzëqeshjen që kam humb?
Kush mi kthen netët e gjata mu?
Shum vite kaluan, e tash është vonë ..

Mik të ngushtë tash kam vetminë,
ndërsa natën unë e kam vlla -
e dashnore kam pikëllimin
mos u kthe, se s'dua me t'pa .. x2

E di mir si shkove kur u ndamë.
Ti e din sa lotë kam derdh për tyy ..
Sot po kthehesh dhe po kerkon ndjesë ..
Harrove kur më shkele n'besë ..

Mik të ngushtë tash kam vetminë,
ndërsa natën unë e kam vlla ..
E dashnore kam pikëllimin
- Mos u kthe, se s'dua me t'pa .. x2


Ky tekst u dërgua nga Mimoza M

Sabri Fejzullahu - Kush I Lane Vitet E Mija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush I Lane Vitet E Mija".
3. Video është e këngës "Kush I Lane Vitet E Mija", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0