Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabri Fejzullahu & Ledina Çelo - Ma Ke Prishe Gjumin E Nates

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ke Prishe Gjumin E Nates".
3. Video është e këngës "Ma Ke Prishe Gjumin E Nates", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabri Fejzullahu & Ledina Çelo - Ma Ke Prishe Gjumin E Nates  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  188

Teksti:

Agim Doçi

Muzika & Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Këngë e albumit:

"50 Vjet Të Arta"

Këngë e albumit:

"Ma Ke Prish Gjumin E Nates"

Këngë e albumit:

"Miss Bukuria"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 38-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ledina Çelo

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Ku te kam pare moj bukuri
flokun e arte, synin e zi
ma ke prishe gjumin e nates
moj e rrituna ne carshi

Mos kujto se eshte e lehte
dhe me merr ti me dy fjale
une per vete s'jam e qete
nuk e di c'me djeg nje zjarr

Po ma thuaj zjarrin e zemres
mos me ler kaq shume te pres
nuk e di a te besoj
fjala jote me trazoj
Po ma thuaj zjarrin e zemres
mos me ler kaq shume te pres
nuk e di a te besoj
s'te besoj

Ref.
Do sjell krushq djemt e Prishtines
lahutar o prej Dukagjinit
nje duvak o ta sjell prej Shkodre
krushq te pare o prej Kastrioteve


Ky tekst u dërgua nga  sidorela
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet