Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Po M'lshon Takati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shkon e vjen tek un , ta kam msu Zanatin
E buzqeshur sonte, neser mban Inatin
Kur Je mir me thu Zemer shum te Dua
Kur te kapin teket them Kuku per Mua

Ref. (x2)
bobo cka me ka gjet me hjek ne ket Jet
Nuk di sa eshte Sahati po me lshon Takati

Sa vendosi un prej teje me u largu
Transformohesh Zemer per veti m`bon mu
Mirpo per Betere Dreqit ja Kalove
1 Dit mir e 7 Dit keq , krejt me tranove !

Ref. (x2)
bobo cka me ka gjet me hjek ne ket Jet
Nuk di sa eshte Sahati po me lshon Takati


Ky tekst u dërgua nga Alban - Bbani

Sabri Fejzullahu - Po M'lshon Takati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po M'lshon Takati".
3. Video është e këngës "Po M'lshon Takati", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0