Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Dashuri Pa Perspektiv Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

nhall te madh me ty kam ra
nuk di qka te bej
grindemi shpesh
nuk po merem vesh

kur jam larg ti mthret
e kur vi bertet
vall kjo dashnia jon
kadal perfundon

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv

sa her qe du te tbej surpriz
qoroditesh krejt
me akuzon
te tjetra ment i qon

i them vetes mori fund dashuria jon
por prap sa te shoh e di qe me do

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv


Ky tekst u dërgua nga Dafina   Kekka

Sabri Fejzullahu - Dashuri Pa Perspektiv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Pa Perspektiv".
3. Video është e këngës "Dashuri Pa Perspektiv", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0