Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Koha E Kujtimeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Asgje nuk eshte si me pare por rruget e rinis me nuk i gjej si ateher ,as anij e vjeter me nuk eshte aty te kerkojne koh qe skthehet asnjeher
Ne rini nuk menduam ardhmeri sot ne heshtje te kerkoj ku gjithqka mes nesh mbaroj ka kaluar koh asnjeri nuk di e njoh qe pyes ku je ti qe te shoh me sy ...
ref:ohh rruget e rinis nuk lan gjurme dhe sokaku ku ne dilni tash ka humb te kerkoj ne kohen e kujtimeve qe nuk kthehen kurr ...
Asgje nga koha jon dikur as blirin e vjeter un me nuk e shoh as fqinjet e tua plot zili tani nuk jan dhe askend me une nuk e njoh ne rini nuk menduam ardhmeri sot ne heshtje te kerkoj ku gjithqka mes nesh mbaroj ka kaluar koh asnjeri nuk di e njoh qe pyes ku je ti qe te shoh me sy ...
ref:ohh rruget e rinis nuk lan gjurme dhe sokaku ku ne dilni tash ka humb te kerkoj ne kohen e kujtimeve qe nuk kthehen kurr ...


Ky tekst u dërgua nga Besa

Sabri Fejzullahu - Koha E Kujtimeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha E Kujtimeve".
3. Video është e këngës "Koha E Kujtimeve", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 1