Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Cile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

po valon lengata kaleron veriu,
po kur vie nata ku rri une i ziu,
i ftohur ne femra pa zjarr e pa una
valen qe ka zemra nuk e mbulon buna,
kroi u shterrua loti vdiq ne sy
ma jep faqen mua behem mik me ty,
behem mik me ty,
kroi u shterrua ne sy
po vdes loti ma jep faqen mua
jemi miq qe moti, jemi miq qe moti. cile u mblu stina neser resh debore,
kur vajton lendina lutja ngrin ne dore,
kush tha shpirti fle si akull nme prit me thuaj kur me the mali beri drite, kroi u shterrua...


Ky tekst u dërgua nga floraSabri Fejzullahu
Publikimi: 12/06/2000
Muzika: Xhevdet Gashi
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Sabri Fejzullahu - Cile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cile".
3. Video është e këngës "Cile", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0