Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Prej momentit qe të lash
drit te bardhë me sy nuk pash,
udhetoj andej-kendej
qetesi më nuk po gjej
deri ne fyt i zhytun ne faj ,
dhimbjen skam me ke ta ndaj
ska njeri ne kte qytet
qe per ty sonte sme flet.

Ref:

Ndoshta ti mundesh pa mua
por un smuj pa t'pa me sy ,
qdo sekond te jetes sime
si nje shekull është pa ty.

I padrejt me ty kam qenë
jeta tani po ma kthen,
krejt gabimet ne kte bote
një nga një i vuaj sot
deri ne fyt i zhytun ne faj
dhimbjen skam me kë ta ndaj
ska njeri ne kte qytet
qe për ty sonte sme flet

Ref:

Ndoshta ti mundesh pa mua
por un smuj pa t'pa me sy ,
qdo sekond te jetes sime
si nje shekull është pa ty(3x)


Ky tekst u dërgua nga Fortess:aa

Sabri Fejzullahu - Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu".
3. Video është e këngës "Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0