Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ti Je Kosovare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Te ka falur Perendia veq per mu
Leri nazet e degjom kur t'them te du
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po me ben me qa

ref:
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Un e di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova
ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im:

Nga momenti kur te pash me kta dy sy
Ne kete vend te ftoft ska ksi bukuri
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po m'ben me qa

ref:2x
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Une di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina   salijas

Sabri Fejzullahu - Ti Je Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Kosovare".
3. Video është e këngës "Ti Je Kosovare", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0