Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Potpuri 2 2015 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

::Niset Trimi per Gurbet::

#Sabri Fejzullahu
Heeeeeeeeeeeeeeeej
Niset Trimi per gurbet
Pershendet shokt e vet
Perqafon bab e nan
E merr malli per vatan o eeejj

#Sinan Vllasaliu

Aaamanet po jav laaa
Kurr Gurbet mos me ra
buke e krype ne vater tone
je çelik ooo pergjithmone

-----------------------

#Sabri fejzullahu


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz

Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Potpuri 2 2015
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2 2015".
3. Video është e këngës "Potpuri 2 2015", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0