Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ndal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

N'faqe t'fundit të gazetës
jan ata qe u ndan prej jetës
Nëse kjo dashni mer fund
më mir tjem dhe un

Këmbët më spo me punojn
vetëm zemra po më ec
cdo nat vjen te shpija jote
qetësi pak qetsi me xhet

(x2)
Ndal perqafim t'rrejshëm mos fal
kjo dashni le t'mbetet gjaaall..

E pikelluar po buzqësh
ne prani te tjeter kujt
veq në ftyr gzimi tka mbet
me shpirt je tu vujt

as ty këmbët spo te mbajn
se zemrën e ke te un
per dashnit e vërteta
ndarja, ndarja nuk ësht fund

(x7)
Ndal perqafim t'rrejshem mos fal
kjo dashni le t'mbetet gjall..


Ky tekst u dërgua nga  shpetimtoshi

Sabri Fejzullahu - Ndal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndal".
3. Video është e këngës "Ndal", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 3