A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Loje Pas Shpine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2016

2016-06-17T17:00:31

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Video Production:

EMF Creative

Song from the album:

"Xhamat E Thyer"
Në udhëkryq është e zemra ime
Mbet në rrugë me dy drejtime
M'thua shko, jo s'pranoj
M'thua rri, e si të qëndroj

Ref:
E ke lujt një lojë pas shpine
Vure zjarr zemrës sime
Duro zemër t'mos lëndohesh
Gjaku ngrihet kur tradhëtohesh

Në udhëkryq është e zemra ime
Mbet në rrugë me dy drejtime
N'jetën time, ke hy si gjemb
Me të lenë me çmend, me të hjek më dhemb

Ref:
E ke lujt një lojë pas shpine
Vure zjarr zemrës sime
Duro zemër t'mos lëndohesh
Gjaku ngrihet kur tradhëtohesh


Lyrics submited by Ardit Limanie-Cards (1)

2017-11-14 20:40:46
e ke lujt një lojë pas shpine
vure zjarr zemrës sime
duro zemër t’mos lendohesh
gjaku ngrihet kur tradhëtohesh

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019