A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Albanese


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2017

2017-06-12T18:00:00

Ku jeton,e kahit ke
Une e di shqiptare je
E kam dit kur te kam pa
Edhe pse nuk the asgja

Ajo ftyr si han,si han e plotë
Qe tka fal,tka fal i madhi zot
Pasha ty jo nuk te thash kot
Ma e bukura ne booote
REF:
Albanese moj
Te kam si ilaq
Kur me thua
Shqip TE DUA
Besome qe zemren
Ma knaaaq 2X

Folem ti oj loqka jem
Ke qellu per qefin tem
Nuk ka lidhje ku jeton
Shqipe je kudo qe shkon

Ajo ftyr si han,si han e plotë
Qe tka fal,tka fal i madhi zot
Pash ty jo nuk te thash kot
Ma e bukura ne boooot

REF:
Albanese moj
Te kam si ilaq
Kur me thua
Shqip TE DUA
Besom qe zemren
Ma knaaaq 2X

Kur me thua
shqip TE DUA
Besom qe zemren ma knaq.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019