A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Zemren Gure


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2019

2019-05-18T20:14:57

Music & Lyrics:

Kreshnik Avdiu

Video Production:

Imagine Films


REF.:
Zemren gur s'po muj me ba
Me besu qe jemi nda
Me besu qe ti me s'vjen
E dashnis shpinen ja kthen
Zemren gur spo muj me ba
Me besu qe nuk vjen ma
Po du me i tregu gjithkujt
Se per ty ja vlen me vujt

e-Cards (2)

2019-05-20 09:26:53
Zemrën gur s'po muj me ba
Me besu që nuk vjen ma
Po du me i tregu gjithkujt
Se për ty ja vlen me vujt
2019-05-20 09:05:59
Zemrën gur s'po muj me ba
Me besu që jemi nda
Me besu që ti më s'vjen
E dashnis shpinën ja kthen

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019