Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabri Fejzullahu & Leonora Jakupi - Simpatia E Shkolles

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simpatia E Shkolles".
3. Video është e këngës "Simpatia E Shkolles", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabri Fejzullahu & Leonora Jakupi - Simpatia E Shkolles  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Leonora Jakupi

08/11/2019

2019-11-08T16:04:08+00:00[Sabri]
Sonte zemra mu ka djeg
dorën ty kur ta kam prek
Zanin tanë kur e kam nij
Ma nuk pash me sy

[Leonora]
Çka u bo more haver
m’ke pas shoqe ktyneherë
A m’ke pas ti simpati
a çka u bo se di

[Sabri]
Jo veç simpati
po tepër t’kam dashtë
Gati më la zemra
sonte kur te pash

[Leonora]
Simpati e shkollës
po bojka dashni
Medet prej fillores
t’kam kujtu veç ty

[Sabri & Leonora]
Simpati e shkollës
dashni mu ke ba
Sa m’paska marr malli veç me t’pa

Simpati e shkollës
mu ke ba dashni
Sa m’paska marr malli veç per ty

[Sabri]
As një fjalë nuk ta kam thanë
kam mendu qe të vijen rendë
E skam dashtë më mu idhënu
se t’kam dashuru

[Leonora]
Se të t’kam pas per qefi ty
je e para simpati
Kurr s’te kam thanë „haveri jemë“
se je kam pelqen

[Sabri]
Spo muj me besu
Vitet kalun shpejt
Unë hala të du
Zotin smuj me rrejt

[Leonora]
Kurr ste kam harru
Zemër ty t’kam pas
Vitet kan kalu
Zemra don me plas

[Sabri & Leonora]
Simpati e shkollës
dashni mu ke ba
Sa m’paska marr malli veç me t’pa

Simpati e shkollës
mu ke ba dashni
Sa m’paska marr malli veç per ty

Simpati e shkollës
dashni mu ke ba
Sa m’paska marr malli veç me t’pa

Simpati e shkollës
mu ke ba dashni
Sa m’paska marr malli veç per ty


Ky tekst u dërgua nga A.M Lyrics
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet