Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sacrifice - 1 Haver

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Haver".
3. Video është e këngës "1 Haver", por nuk këndohet nga Sacrifice.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sacrifice - 1 Haver  (Feat. Tribun)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Armiq’t Suprem"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Tribun

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00.........................................................
E kom fjalen per 1 haver tem
Qe osht shum i trent Tlen vend smun e nal sen
Osht kejt pa mend per ditlindje gjith i blej dhurat
Jo qe njeri ngrat ...............
Rrin deri nagim osht shum trim e ka pa plin
Gjun pa pushim deri tjetren sa tja shtin
.....................Osht gjak nxet
Kshtu qe nisja ik nese je edhe me shum vet
Veq kur ta nxeri veq per 1 arsyje ja nisi sprej
Ule kryt haver se rrezik tllakin T.B.A
Se gjith e mar mas veti inaqort gjith i treti
Hajde shitmo hero thojn u kon gjalosh ky i shkreti
Saher te kapi ndor ky o tregusi
Hape gojen bich edhe plot ta mushi
Sem kerset per sen e di qe pot dhem
Rrasu pancira pidha kur vina unë haver jem
.........................................................

Ref:2x
.........................................................
Se e kom 1 haver qe gjith e maj mas veti
Kur ta nxerri dost nisja ik se u bo kjameti
Her e maj n'kerr her n'bel se sma nxen xhepi
Kur e sheh nisja ik se dost u bo kjameti
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Sacrifice:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet