A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sacrifice - Epidemik  (Feat. Buja, VZ & Floetri)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/05/2012

2012-05-21T15:08:00

Featuring

Floetri

Featuring

Buja

Featuring

VZ


Buja
...................................................
Bloody Bloody Bloody Shqiper Bloody Bloody Bloody Buja
Une i kshyri punt e mija kurr si kshyri punt e huja
Kurgjo kurgjo hiq tjeter veq edhe 1 hit ma teper
Veq edhe 1 kang e smut Buja me dostat e vjeter
Kush o ma i qarrt se na kush o ma i smut se na
Kush ka fam e kush ka bole edhe kra ma shum se na
Kerkush hiq haver badihava e mohoni
Se sod e 700 vjet kurr kang si na ju sun i boni
...................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019