Audio

Sakrific - Jeto Me Dashni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2016

2016-02-10T20:46:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeto Me Dashni" kënduar nga Sakrific.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sakrific i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lumni Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ai po mendon se ty zemren ta ka thy
Po ti e din, Zoti krejt ka me ja kthy
Ti ja ke fal te gjithat,po ai sti ka vlersuuu
Ja ke plotsu deshirat ai deshti vec me lujt
Ai se pranon se ka pas dashni per tyyy
Po ti e din se nuk ka me gjet ma mir
Ti ja ke fal te gjithat po ai sti ka vlersuu
Ja ke plotsu deshirat ai deshti vec me lujt

Ref:×2
Djie vleren tende mos harro se su ban von
Mos vuj per kerkend
Jeto me dashni gjithmon

Ajo menon se krejt boten po e don
Del me gjithkend edhe ty te injoron
Ti met vertet e deshte,ajo ty tka lenduu
Asaj ja fala jeten,ajo deshti vec me lujt
Nuk e pranon se dashnja egsiston
Se ka kerkend,afer zemres qe e don
Ti met vertet e deshte ajo ty tka lendu,asaj ja fala jeten ajo deshti vec me lujt

Ref:×2
Djie vleren tende mos harro se su ban von
Mos vuj per kerkend
Jeto me dashni gjithmon

Ahhh

Ref:×2
Djie vleren tende mos harro se su ban von
Mos vuj per kerkend
Jeto me dashni gjithmonMë Shumë Këngë Nga Sacrifice:

Më Shumë...