A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sadete Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Sadete Shkodra është një këngëtare e njohur. Sadete Shkodra eshtë një këngëtare shqiptare e muzikës popullore. Ajo filloi si kengetare ne moshen 13 vjeçare së pari herë në koncertin i cili u mbajt në Kamenicë të Kosovës e duke vazhduar kështu edhe në shumë koncerte e manifestime të ndryshme anë e mbanë Kosovë dhe diasporës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kjo Toke Nuk Shitet


Artistë Të Ngjashëm:

Miradije Aliu

Shpresa Morina

Fikrije Lushaku

Shqipe Kastrati

Vera Laçi

Ganimete Jashanica

Nertila Koka

Manjola Nallbani

Rovena Dilo

Aida Baraku


Tags: Sadete Shkodra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019