A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sadete Shkodra - O Ku Ta Dija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2009

2009-01-29T13:56:18

se nuk me don
ti me the kur shkove
shkele kujtimet e puthjet i harrove
ty kur nuk te preken lotet e vajzes
zemren ma coptove ti atehere

O ku ta dija
se ti mu me doje
o ku ta dija
e ku te besoje
e sikur ta dija se ti do te kthehesh
zemra do te lulzoje per ty

i kujtoj mbremjet
e bukura te asaj vere
valet e detit kumbonin pran neve
e ne si qifti me i dashuruar
porsi dy lule ne behar

O ku ta dija
se ti mu me doje
o ku ta dija
e ku te besoje
e sikur ta dija se ti do te kthehesh
zemra do te lulzoj per ty.


Ky tekst u dërgua nga Argjiro
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019