A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sadete Shkodra - A E Di Se Sa Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/06/2009

2009-06-28T11:40:23

A e di se sa te dua
a e di o djale o
a e di se zemren time
veq ty ta kam fal

o po po e di moj xhan
se ti zemren ma ke fal

o po po sa te vij nata
do ti fali une flok't e gjata
o po po terri sa te bije
do ta fal kete shtat selvije

A e di se sa te dua
a e di o djale o
a e di se buzen time
veq ty ta kam fale

o po po e di moj xhan
se ti buzen ma ke fal

o po po sa te vij nata
do ti fali une flok't e gjata
o po po terri sa te bije
do ta fale kete shtat selvije


Ky tekst u dërgua nga Argjiro
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019