Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Sadete Shkodra - Besen E Theve  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/06/2009

2009-06-28T10:09:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besen E Theve" kënduar nga Sadete Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sadete Shkodra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sadete Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet