Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadete Shkodra - Larg Teje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Larg teje ore djal
gjumi nuk me merr
sikur te kem pran
floket ti perkedhel.
(2x)

Ref:
Ne ket zemer, zemer shkret
vetem ti ke mbet
dashni tjeter s'kam ndermend
se kjo zemer s'ka me vend

A thua ku m'je
cilen perqafon?
a thua per mua ndonjehere a mendon
(2x)

Ref:
Ne ket zemer, zemer shkret
vetem ti ke mbet
dashni tjeter s'kam ndermend
se kjo zemer s'ka me vend


Ky tekst u dërgua nga  linda


Publikimi: 11/06/2012Më Shumë Këngë Nga Sadete Shkodra:


Komente 0


Sadete Shkodra - Larg Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Teje".
3. Video është e këngës "Larg Teje", por nuk këndohet nga Sadete Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.