Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadete Shkodra - O Po Po  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2008

2008-12-13T11:11:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Po Po" kënduar nga Sadete Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sadete Shkodra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sadete Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet