A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sadete Shkodra - Djalo More Djal


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2009

2009-08-14T13:40:25

kur vjen era kendej une e humba shallin mos u brengos vasho ta ka gjetur djali djalo more djalo te me japesh shallin syri yt i bukur ma ka ndezur mallin djalo more djalo ti je di nektari syte te benin drite te ndez edhe ballin. eja ne lugine qe te lozim bashk se shamin or djalo per kujtim ta dhashhhhhh djalo more djalo te me japesh shallin syri yt i bukur ma ka ndezur mallin


Ky tekst u dërgua nga  festa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019